Riško Dýchaj – malý bojovník s SMA1

V prvom rade Vám veľmi pekne ďakujem za pomoc a ochutu  podieľať sa na záchrane Riška.

INFO V SKRATKE
Riško Bálint zo Sečoviec sa narodil ako vysnené a vytúžené dieťatko. Všetko prebiehalo klasicky až kým v 4 mesiaci nezačali zdravotné problémy na základe ktorých bola Riškovi diagnostikovaná zriedkavá geneticka porucha SMA1 Riško je ležiaci a bez pomoci sa nenapapá po čase prestane aj dýchať, jediná možnosť ako Riška záchrániť je zakúpiť najdrahší liek na svete ZOLGENSMA ktorý poisťovne nepreplatia.. liek stojí v prepočte cca 1 900 000 eur, do dnesného dňa sa rodičom podarilo vyzbierať cca 500 000 eur co predstavuje 25 percent z cielovej sumy, liek musí byť Riškovi podaný do jeho druhých narodenín ktoré má už čoskoro a  to 20 apríla tohoto roka.Nádejov pre rodičov je príbeh maleho chlapca Zenteho zo susedného Maďarska s rovnakou diagnózou ktorému národ vzyzbieral 1 900 000 eur za jeden jediný týžden.

V prípade že sa cieľová suma nepodarí vyzbierať budú prevedené na účet AlexaBrdarského  z Košic s tou istou diagnozou , Alex dovrši 2 roky 20.07.2020 Ako podporiť Riška nájdete na www.riskodychaj.sk

 Transparentný účet Občianského združenia BOJOVNÍK:

https://www.transparentneucty.sk/

Pre príspevky zo zahraničia:

IBAN: SK89 0900 0000 0051 6672 6293
BIC/SWIFT: GIBASKBX
Názov účtu: BOJOVNÍK
Názov banky: Slovenská sporitelňa a.s.

 PayPal: https://www.paypal.me/RiskoSMA1

 ĽUDIA ĽUĎOM: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/7135

 GoFundMe: http://bit.ly/risko_gofundme

 Ďakujeme z celého srdca za každú pomoc a zdieľanie #RiskoDychaj

Alebo darujte Riškovi vaše 2% z dane


2% z dane musíme ešte tento rok riešiť pomocou asociácie APPA, preto je postup toršku komplikovanejší. (APPA vyžaduje potvrdené kópie tlačív daňovým úradom, na ktorých bude označené meno Richard Balint – aby bola čiastka priradená práve Riškovi)

Odkaz, kde môžete nájsť návod a tiež odkaz na stiahnutie tlačiva: Facebook alebo GoogleDrive

Recent Posts

Božie Učenie

22. jún, 3Mojž 9; Lk 3, 21 – 38

Milé dieťa! Dopočul som sa, že veľmi túžiš po mojom požehnaní. Chcel by si, aby moje mocné pozdvihnuté ruky požehnali Teba tak, ako Áron kedysi požehnal svoj ľud (3M 9,22)? Niekedy pochybuješ o mojom požehnaní, akoby si ho necítil, pretože veci v Tvojom živote sa vyvíjajú inak ako chceš TY. Voláš a prosíš o niečo. Čakáš a ja Ti zatiaľ nedávam to, o čo prosíš a z toho sa odvíjajú Tvoje pocity. Ja som však mocný Trojjediný( Lk 3,21-22- všimnite si všetky tri osoby Trojice v jednom texte) dokázal som dokonca poraziť aj to, čoho sa tak bojíš – večnú smrť! Som tu pre Teba a neopustil som ŤA a požehnávam ŤA! Ak je niečo inak, ako chceš ty, je to preto, že Ťa chránim. Viem, čo je pre Teba najlepšie. Len Buď pri mne, počúvaj, čo Ti hovorím a zjaví sa na Tebe moja sláva!( 3M 9,6) Môj Syn - Tvoj Boh, tiež čakal kým začal pôsobiť, do svojich 30.rokov (Lk 3,23) Možno si pomyslíš, že mohol začať so svojím pôsobením skôr a stihol by toho o mne povedať viac, ale všetko má svoj čas a Jeho pôsobenie bolo v správnom čase, pretože dovtedy nabral skúsenosti, aby vedel teraz pochopiť aj Teba! Koľko ľudí, celý rodokmene ľudských životov prešli svoj životný údel, dokiaľ prišla chvíľa, aby sa narodil aj Tvoj záchranca! Nechávam Ťa čakať, nedávam Ti čo chceš, lebo neprišla správna chvíľa. Dôveruj mi a premením všetko na dobré! Tvoj Boh!

2020 © All rights reserved refbidovce.sk

|

MADE WITH ❤ BY RT_NETWORKS